bursit-tedavisi
Tenisçi Dirseği Bitkisel Tedavi
21 Mart 2017
Tendon İltihabı Bitkisel Çözüm
21 Mart 2017

Tendinit Tedavisi İlaçları

Uzman Desteği Alın

Tendinit Tedavisi İlaçları

Tendinit Tedavisi İlaçları, tendinit bitkisel tedavisi, tendon iltihabı tedavisi. Tendinit Tedavisi İlaçları hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale.

Tendinit Tedavisi İlaçları hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Tendinit Tedavisi İlaçları olarak size doğa eczanesinden gelen doğal ilaçlar hakkında bilgi vereceğiz. Bitkisel Tendinit Tedavisi İlaçları yan etkisi olmayan ürünlerdir. Tedavi edici özellikleri üst seviyededir.

İşte bitkisel tendinit tedavisi ilaçları.

Tenisçi Dirseği Bitkisel Tedavisi için Kullanılan Yağları

Lavanta Yağı

Adale tutulmaları, kas ağrıları gibi rahatsızlıklarda, ağrıyan bölgeye yoğun masaj yaparak uygulandığında kısa sürede sonuç gösterir. (kaynak:pufnoktalari net)

Susam Yağı

Haricen masaj yaparak uygulanması romatizmaya bağlı ağrıların hafifletilmesinde yarar sağlamaktadır. (kaynak:faydalarizararlari com)

Alabalık Yağı

Özellikle romatizmadan rahatsız olan hastalara çok iyi gelen bir şifalı yağdır. Kireçlenmeye neden olan hastalık etmenlerini de ortadan kaldırmaya yardımcı olur. (kaynak:yag gen tr)

Keten Tohumu Yağı

Cilt rahatsızlıklarında yalnızca eklemlerde bulunan iltihabı azaltmanın yanı sıra bu rahatsızlığın sebep olduğu kolesterol seviyesini düşürür. (kaynak:ketentohumu gen tr)

Okaliptüs Yağı

Damar genişletici olarak kullanılabilir. Dolaşımı arttırarak dolaşım sistemine yardımcı olur. (kaynak:onikibilgi com)

Nane Yağı

Eklemleriniz ağrıdığında, saf nane yağını lavanta yağı ile karıştırarak ağrıyan bölgelerinize sürün. (kaynak:onikibilgi com)

Çörek Otu Yağı

Araştırmacılar çörek otunun uçucu yağının romatizma gibi, eklem hastalıkları iltihabını hafifletmede etkin olduğunu ortaya koymuşlardır. (kaynak:haber7 com)

Gliserin Yağı

Yumuşatıcı ve nemlendirici özelliği bulunan bir üründür. (kaynak:onikibilgi com)

Çam Trebentini Yağı

Bölgesel ağrı kesici olarak kullanılır (Açık yaralar hariç) (kaynak:dogalcilt com)

Tenisçi Dirseği Bitkisel Tedavisi için Kullanılan Bitkiler

Gotu Kola

İltihap kurutucu etkisinin yanı sıra damarları ve kılcal damarları kuvvetlendirir. Hasarlı dokulara daha fazla kan akışını sağladığından daha çabuk iyileşmelerine yardım ediyor. (kaynak:sifalibitkilervedogaltedavi com)

Zencefil

Ağrı ve iltihabı azaltır. Zencefil, bilinen en güçlü anti-enflamatuvar maddeler içerdiğinden dolayı doğal ve çok güçlü bir ağrı kesicidir. Zencefil doğadaki en güçlü protein parçalayıcı enzimlerden biri olan zingibain içerir. 1 gram zingibain ile 20 kilo et yumuşatılabilmektedir. Bundan şunu anlıyabiliriz. Zencefil dokularda oluşan anormal kitleleri, sertlik ve kireçlenmeleri giderebilir. (kaynak:alternatif tedavi kitabı)

At Kestanesi

Romatizmadan kaynaklı ağrıların hafiflemesini sağlıyor. Kas ağrılarını dindiriyor. Tüm vücutta kaynaklanan iltihabın kurumasını sağlar. (kaynak:faydalari com)

Üzüm Çekirdeği

Damarları sağlamlaştırır. Damar sertliklerini önleyicidir. Romatizma ağrılarını gidermede çok etkilidir. (kaynak:bilgidoktoru com)

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.